Çagri Merkezi

+90 444 0 210

Çalışma Saatleri

09:00 - 18:00

E-Posta

info@colin.com.tr
 

Ürünler

Sayfada

pH Tamponlama YardImcıları
AlkaliBuffer - Alkali Üretiminde Kullanılan Tampon Hammadde
Reaktif boyama için üretilen sıvı veya toz alkalilerde, pH tamponu görevi gören alkali üründür. pH=11'de sabitlik sağlayıcıdır.
Boyama Yardımcıları
Alkalin Cotton - Tampon Karakterli Eriyik Alkali
Pamuk ve viskoz boyamalarda Soda yerine kullanılan, tampon karakterli eriyik alkalidir. Sodadan daha güvenli ve daha verimli olması nedeni ile tercih edilir.
Boyama Yardımcıları
Alkalin® Viscose - Viskonların Reaktif Boyanması İçin Geliştirilmiş Özel Toz Alkali
Viskoz kumaş veya ipliklerin boyanması için geliştirilmiş, tampon karakterli, yumuşak güçte alkalidir. Viskozlar soda ile boyandıklarında yıpranırlar. Kostik içeren alkaliler viskoz elyafın mukavemetini ciddi oranda zayıflatır.
pH Ayarlama / Tamponlama
COLINOR AB - Yıkama ve Boyama Banyoları için Bikarbonat Giderici
Sudan gelen doğal bikarbonatın yüksek sycaklık ve alkali ortamlarda çökmesini önleyebilen asit tampon özellikli kuvvetli asidik yardımcıdır. Reaktif ve dispers boyamalarda bikarbonat zararlarını önler. Bikarbonatı parçalayarak pH sabitliği sağlar. Kl
Boyama Yardımcıları
DECACID SAB -Dispers Boyama İçin Özel Egal Boyama Yardımcısı
Dispers boyamanın, toplam sertlik, bikarbonat ve demir, bakır iyonlarının yüksek oldugu durumlarda düzgün bir şekilde yapılmasına imkan sağlar. İyon tutucu, egalizatör ve dispergatör ile asit ayarlayıcı ve pH tamponlayıcı yerine kullanılır.
Yıkama Yardımcıları
DecoClean - Reaktif Boyama Sonrası İçin Efektif Yıkayıcı
Renklerin bozulmadığı, işçi hatalarının en aza indirildiği bir proses geliştirmek için üretildi. DecoClean ile yıkamalar sürekli aynı kalitede gerçekleşir. Renkler bozulmaz. Bu ürün klorik veya sülfürik asit içermez. Analitik olarak test edilebilir.
Boyama Yardımcıları
DECOLIN DC - Boya Verim Düzenleyici
Kalsiyum, magnezyum, demir, bakır iyonlarından kaynaklanan hataları önlemek gereken tüm banyolarda kullanılır. 1 g/l DECOLIN DC ile; toplam 15 Alman sertliğindeki ortamda bile sorunsuz boyama gerçekleştirilebilir.
Boyama Yardımcıları
Decopol EDP - Koyu renkler için ön işlem gerektirmeyen boya yardımcı maddesi
Koyu renk reaktif pamuk boyamalar için ön işlem gerektirmeyen boya yardımcı maddesi
Boyama Yardımcıları
Decopol Reaktif - Reaktif Boyama İçin Egal Boyama Maddesi
Selülozik elyaf ve kaışımlarının reaktif boyanmasında; düzgün boyamayı sağlamak için geliştirilmiş, proses güvenliği ve boyama tekrarlanabilirliğini yükselten; egal boyama yardımcısı
Kasar Yardımcıları
Decowet BS - Kasar Verim Düzenleyici
Pamuk ve karışımlarının terbiyesi için yapılan kasar banyolarında iyon tutucu ve peroksit stabilizatörü yerine kullanılır. Kasar sonrası kumaşı %90 oranında temizler. (Toplam sertlik ve aşır metal iyonlarından.)